Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych w Manchesterze The Polish Saturday School in Manchester

Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im św. Stanisława Kostki w Manchesterze Polish Saturday Achool in Manchester

OVERVIEW

The site polskaszkolamanchester.org presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have inspected one page within the web site polskaszkolamanchester.org and found two websites linking to polskaszkolamanchester.org. There are two contacts and directions for polskaszkolamanchester.org to help you contact them. There are one mass media platforms acquired by this website. The site polskaszkolamanchester.org has been online for six hundred and sixty-eight weeks, twenty-one days, fifteen hours, and twenty-six minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2011

POLSKASZKOLAMANCHESTER.ORG TRAFFIC

The site polskaszkolamanchester.org is seeing alternating quantities of traffic all through the year.
Traffic for polskaszkolamanchester.org

Traffic ranking (by month) for polskaszkolamanchester.org

Traffic ranking by day of the week for polskaszkolamanchester.org

POLSKASZKOLAMANCHESTER.ORG HISTORY

The site polskaszkolamanchester.org was first documented on September 16, 2011. As of today, it is six hundred and sixty-eight weeks, twenty-one days, fifteen hours, and twenty-six minutes young.
REGISTERED
September

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES POLSKASZKOLAMANCHESTER.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of polskaszkolamanchester.org Mobile Screenshot of polskaszkolamanchester.org Tablet Screenshot of polskaszkolamanchester.org

Polish Saturday School in Manchester

Oskar Huminiecki

co 196 Lloyd Street North

Manchester, Lancashire, M14 4QB

GB

Webfusion Limited

5 Roundwood Avenue

Stockley Park, Uxbridge, UB11 1FF

GB

POLSKASZKOLAMANCHESTER.ORG SERVER

We revealed that a single root page on polskaszkolamanchester.org took one thousand five hundred and ninety-four milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
188.64.186.55

NAME SERVERS

ns.123-reg.co.uk
ns2.123-reg.co.uk

We detected that polskaszkolamanchester.org is using the Apache os.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site has the following in the web site, "Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych w Manchesterze." We noticed that the web site also stated " The Polish Saturday School in Manchester." It also stated " Zapisy do szkoły i regulamin. Skrócony poradnik School Mooney Płatności za szkołę. Strona School Mooney przeszła lifting, spowodowany zmianą właściciela. Docelowy system płatności nie uległ zmianie, jednak główna strona wraz z przyciskami logowania wygląda trochę inaczej. Jak mogliście zauważyć, wystąpiły problemy w funkcjonowaniu naszej strony. Wywiadówka odbędzie się w sobotę 10 l." The header had polska as the highest ranking keyword. This keyword was followed by szkoła, ojczystych, and school which isn't as urgent as polska. The other words the site uses is polish. Manchester is also included and might not be understood by web crawlers.

SEEK MORE BUSINESSES

Polska Szkoła im. Heleny Modrzejewskiej w Naperville

Nie Tylko dla Mola Książkowego. Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w Dziale Nasi Sponsorzy. The Nest ekologiczne przedszkole Naperville.

Polska Szkola im. Jana Pawła II Parsippany, NJ

Middot; Published Styczeń 12, 2018. Middot; Published Październik 20, 2017. Middot; Last modified Październik 24, 2017. Middot; Published Październik 6, 2017. Middot; Last modified Październik 8, 2017. Centrala Polskich Szkół w USA. Konsulat Generalny w Nowym Yorku. Polska Częstochowa w Doylestown, PA.

Polska Szkoła Sobotnia w Plymouth - HOME

160;kwietnia i 5 maja 2018 odbywają się zapisy na kolejny rok szkolny, bardzo prosimy o osobiste stawienie się na zapisy wraz z dzieckiem. Polska Szkoła w Plymouth zaprasza na szkolenie. Wspomaganie rozwoju i kształtowania się języka polskiego jako odziedziczonego u dzieci dwujęzycznych.

Polska Szkola w Port Chester

239 Willett Avenue, Port Chester, NY. POLSKA SZKOLA IMIENIA WISŁAWY SZYMBORSKIEJ, Z SIEDZIBĄ W PORT CHESTER, NY. WITAMY NA STRONACH NASZEJ SZKOŁY! Polska Szkoła imienia Wisławy Szymborskiej serdecznie wita wszystkich odwiedzających naszą szkołę drogą elektroniczną. Misją naszej szkoły jest nauka języka polskiego, historii i geografii Polski oraz propagowanie kultury i dziedzictwa narodowego Polski w USA.

Polska Sobotnia Szkoła im. Powstańców Listopadowych w Portsmouth

The Polish Community School Portsmouth Charity Commission registration number 1159555. Wtorek, 10 października 2017. Z radością prezentujemy naszą nową oficjalną stronę internetową. Mamy wielką nadzieję, że stanie się ona dobrym medium informacyjnym i komunikacyjnym. Strona jest w rozbudowie więc zależy nam na waszych opinich by usprawnić jej funkcjonowanie. Zapraszamy do częstego jej odwiedzania i sprawdzania komunikatów.